Понеділок, 21.05.2018, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1158
Статистика
Ми на Facebook

Каталог статей

Головна » Статті » Для батьків

Встановлення батьківського контролю в Windows 10

Якщо вам потрібно контролювати роботу дитини за комп'ютером, заборонити відвідування тих чи інших сайтів, запуск додатків і визначити час, коли допустимо використання ПК або ноутбука, реалізувати це можна за допомогою функцій батьківського контролю Windows 10. У Windows 10 така функція дещо відрізняється, ніж, наприклад, у Windows 8. Основна відмінність полягає у використанні для цього облікових записів Microsoft і необхідність роботи через Інтернет.

Для встановлення батьківського контролю у Windows 10 необхідно:

Створити обліковий запис дитини:

Це можна зробити у розділі «Параметри» (можна викликати клавішами Win+I) — «Облікові записи» — «Сім’я і інші користувачі» — «Додати члена сім’ї».

У наступному вікні оберіть  пункт «Додати обліковий запис дитини» та вкажіть її адресу електронної пошти. Якщо такий відсутній, оберіть пункт «Немає адреси електронної пошти» та  пройдіть  процедуру реєстрації електронного ящика.

Наступний етап — вказати прізвище та ім’я, придумати адресу пошти (якщо не було задано), вказати пароль, країну та дату народження дитини. Зверніть увагу: якщо вашій дитині менше 8 років, автоматично будуть включені підвищені заходи безпеки для його облікового запису. Якщо він старше — варто налаштувати бажані параметри вручну (але зробити це можна в обох випадках).

На наступному кроці Вас попросять ввести номер телефону або адресу електронної пошти на випадок необхідності відновити обліковий запис — це можуть бути ваші дані, а можуть бути дані ваших дітей, на ваш розсуд. На завершальному етапі вам запропонують включити дозвіл для служб Microsoft Advertising. Від цього можна відмовитися, особливої користі від підключення цієї служби немає, крім використання відомостей про дитину для підбору реклами.

Тепер на вашому комп’ютері з’явився новий обліковий запис, під яким може увійти дитина. Однак, якщо ви - батько і налаштовуєте батьківський контроль  Windows 10, краще перший вхід під цим обліковим записом виконати Вам (Пуск — клік по імені користувача), так як можуть знадобитися додаткові налаштування нового користувача (на рівні самої Windows 10, що не мають відношення до батьківського контролю) плюс при першому вході з’являється повідомлення про те, що «Дорослі члени сім’ї можуть переглядати звіти про ваших діях».

Керувати даним обліковим записом потрібно через онлайн сервіс account.microsoft.com/family, при цьому необхідно виконати  вхід з облікового запису, який  відноситься до групи батьків. Потрапити на цей ресурс можна за допомогою Параметрів системи, відкривши розділ «Обликові записи» та обравши вкладнику «Сім’я та інші користувачі».  Далі необхідно зробити клік на посиланні «Керування сімейними настройками».

Настроювання параметрів контролю

Для виконання настроювання параметрів батьківського контролю відкрийте Параметри системи, перейдіть в розділ «Сім’я та інші користувачі», де відкриється пункт «Керування сімейними настройками через інтернет».

Після входу в керування сімейними настройками Windows 10 на сайті Microsoft, Ви побачите список облікових записів вашої родини. Оберіть створений обліковий запис дитини.

На головній сторінці Ви побачите такі настройки:

  • Звіт про дії – за замовченням увімкнуті, також увімкнута функція відправки на електронну пошту.
  • Перегляд InPrivate – перегляд в режимі «Інкогніто» без збору відомостей про сайти, які відвідані. Для дітей молодших 8 років за замовчуванням заблокований.

Нижче (і зліва) - список окремих налаштувань і відомостей (відомості з'являються після того, як обліковий запис почав використовуватися), що стосуються наступних дій:

1. Недавні дії. Цей розділ дозволить стежити за діями дитини, адресами переглянутих ним сторінок, а також моніторити загальний час перебування за пристроєм.

2. Перегляд веб-сторінок. За допомогою цього пункту ви зможете контролювати переглянуті  дитиною сайти. Відкрити або закрити доступ до інтернет-ресурсів на власний розсуд. За замовчуванням небажані сайти блокуються автоматично, крім цього включений безпечний пошук. Також ви можете вручну заблокувати зазначені вами сайти. Важливо: збираються відомості тільки для браузерів Microsoft Edge і Internet Explorer, сайти блокуються також тільки для цих браузерів. Тобто, якщо ви хочете встановити обмеження на відвідування сайтів, вам буде потрібно також заблокувати інші браузери для дитини.

3. Застосунки, ігри і мультимедіа. Відображаються відомості про використовувані програмах, включаючи додатки Windows 10 і звичайні програми та ігри для робочого столу, включаючи інформацію про час їх використання. Також ви маєте можливість заблокувати запуск тих чи інших програм, але тільки після того, як вони з'являться в списку (тобто вже були запущені в обліковому запису дитини), або за віком (тільки для контенту з магазину застосунків Windows 10). Можна встановити обмеження на завантажувані в інтернет-магазині Windows програми та ігри. Оцінка вікової категорії в цьому випадку виконується автоматично.

4. Таймер роботи з пристроєм. Показує інформацію про те, коли і скільки дитина сиділа за комп'ютером і дозволяє налаштувати час, в які періоди часу йому це можна робити, а коли вхід в обліковий запис неможливий. Тут ви зможете вказати сумарний час, який дитина проведе перед пристроєм.

5. Покупки і витрати. Розділ дозволить вам стежити за витратами, які робляться в онлайн-магазині Windows. Ви можете зарахувати гроші на рахунок користувача, не повідомляючи  дані своєї кредитної картки.

6. Пошук дитини. У цьому розділі виз можете шукати мобільний пристрій дитини, якщо цей пристрій підтримує визначення місцезнаходження на карті. Використовується для пошуку місця розташування дитини при використанні переносних пристроїв на Windows 10 з функціями визначення місцезнаходження (смартфон, планшет, деякі моделі ноутбуків).

Категорія: Для батьків | Додав: SEP (23.02.2017)
Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.30-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Корисні посилання


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія