Середа, 04.08.2021, 20:41
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1700
Статистика

Каталог статей

Головна » Статті » Для батьків

Досягнення ліцеїстів
За підсумками 2012-13 н.р. високий рівень навчальних досягнень мають 39 учнів ліцейного відділення (6,7%) та 57 учнів початкового відділення (18%). Загальний показник якості навчальних досягнень складає 72%.  3 випускники ліцею нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні», 1 випускниця – срібною медаллю. 

Стабільно хорошими є результати участі ліцеїстів у ЗНО. 

Учні ліцею посіли 31 призове місце на міських олімпіадах з української мови, історії, англійської мови, астрономії, трудового навчання, біології, математики, інформатики, географії, економіки. На обласних олімпіадах учні посіли 3 ІІ місця (історія- Цимбал Антон, трудове навчання – Кудрявцев Олександр, інформатика- Можвіло Влад) на 1 І місце (астрономія). Учень 10-А кл. Черкас І. посів ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з астрономії.

Продовжує роботу учнівське наукове товариство «Плеяди». Ліцеїсти є слухачами Дніпропетровського відділення МАН у секціях філології, інформатики, математики, хімії, психології, медицини. 22 ліцеїсти стали призерами міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учень 11-Б кл. Сальніков І. став призером обласного конкурсу в секції журналістики. 
За результатами ліцейного конкурсу-захисту щорічно видається збірка тез кращих науково-дослідницьких робіт «Сходинками до великої науки».

Холодкова О. (7-А кл.), Горох М. (4-Б кл.) стали призерами обласного конкурсу «Собори наших душ», Комова А. (11-Б кл.) стала переможцем конкурсу науково-дослідницьких робіт у Всеукраїнській фольклорній експедиції і опублікувала роботу в збірці «Калина» (вчителі Чопенко Л.А., Повірена В.О.)

Учениця 8-В класу Ухліна В. стала призером конкурсу творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» (учитель Санісало О.В.). Учень 9-А класу Сарапін І. прийнів участь у конкурсі «Безпека в Інтернеті» (учитель Луньова Ю.О.).

Ліцеїсти прийняли участь в обласному конкурсі серед учнівської молоді «Дніпропетровщина – регіон-лідер» у номінаціях «Література та образотворче мистецтво», «Економіка та екологія». 
Учні та педагоги ліцею прийняли участь у Медіафестивалі для школярів 2012-2013. Учень 7 класу І.Петровський отримав Диплом учасника. Медіа-група учнівської ради пройшла майстер-класи, пропоновані в рамках медіа фестивалю. 

3 учениці (Пастернак Аліна, Громова Анастасія, Можейко Валерія) стали переможцями міського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцека. 
Десятикласники ліцею продовжують навчання за програмою Intel® «Шлях до успіху», що покликана розвивати і стимулювати актуальні для молоді ХХІ століття навички мислення та впроваджувати новітні інформаційні технології шляхом навчання в освітніх громадах. Програма Intel® «Шлях до успіху» є частиною освітньої ініціативи Intel «Інновації в освіті», яка спрямована на те, щоб спільно з відповідальними діячами освіти та світовими державними лідерами нести дух інновацій у процес навчання та допомагати сьогоднішнім учням стати успішними в сучасній економіці. Луньова Ю.О. провела тренінг для учнів 10-А класу.

25.03.2013 р. ліцеїсти прийняли участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів на базі Дніпропетровського університету ім.. А.Нобеля. Тези робіт учнів Кириленко Т., Міськів О., Циклаурі К., Воронко М., Кащенко А. увійшли до наукового видання «Практична психологія у сучасному вимірі».Учні ліцею виступили з доповідями про свою дослідницьку роботу на практичній конференції у жовтні 2012 р., присвяченій 180-річчю із дня народження О.М.Поля та отримали сертифікати учасників конференції. 

У 2012-13 н.р. активізувалась участь ліцеїстів у позапрограмних предметних конкурсах та Інтернет-олімпіадах. Учні ліцею приймали участь у Вінницькій олімпіаді з інформатики, конкурсах з математики, фізики, інформатики «Кенгуру», «Левеня», «Бобер»; конкурсу з науково-природничих дисциплін «Геліантус», Конкурсу з комп´ютерної безпеки «Онляндія». В осінній сесії позапрограмної Всеукраїнської предметної олімпіади Олімпус (Інститут розвитку шкільної освіти) прийняли участь 42 учні 4-х класів та 60 учнів старшої школи. 8 учнів 4-х класів отримали Дипломи лауреатів і книги в нагороду, 7 учнів 5-8-х класів отримали дипломи лауреатів. У весняній сесії прийняли участь 50 учнів початкової школи, 10 учнів 4-х класів отримали Дипломи лауреатів і книги в нагороду. 

Учні 4-9 класів прийняли участь у Всеукраїнському  учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова». Учні отримали 3 сертифіката учасників, 6 червоних дипломів, 23 дипломи за  ІІ місце, 28 дипломів за  ІІІ місце.

За результатами участі у Всеукраїнському  конкурсі з російської мови «Лукоморье» учні отримали 21 сертифікат учасника та збірку поезії у подарунок школі.
59 учнів прийняли участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». 

7 учнів стали призерами Всеукраїнської гри з англійської мови «Puzzle» на всеукраїнському рівні, 11 учнів – на обласному рівні.

У Міжнародному конкурсі з інформатики  та комп’ютерної вправності "Бобер”  прийняли участь  12 учнів, 4 з них отримали відмінний сертифікат, 8 – добрий.

11 учнів НВО-ліцею НІТ прийняли участь у третій Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»і стали переможцями та дипломантами. 
66 учнів 8-11 класів прийняли участь у фізичному конкурсі «Левеня». 

Губернатор О.Вілкул ініціював Проект"Розвиток інтелектуального руху в Дніпропетровській області", одним із завдань якого визначено залучення дітей, підлітків, молоді в інтелектуальну творчість шляхом проведення турнірів з інтелектуальних ігор.  Команди ліцею, які тренує Луньова Ю.О.,  взяли участь в юнацькому чемпіонаті Дніпропетровської області зі спортивного «Що? Де? Коли?» сезону 2012/13 р. Команда «Just do it» виграла чемпіонат міста Дніпродзержинська серед молодшої групи, команда «Все добре» посіла 2 місце у чемпіонаті міста серед старшої групи. У цьому році вперше пройшов Відкритий Кубок ліцею з брейн-рингу серед команд 8-10 класів. У турнірі взяли участь 9 команд, що представили 8 класів. Команда «Google» посіла 3 місце у Чемпіонаті Дніпропетровської області серед шкільних команд серед ерудит-квартетів.

Всі команді ліцею брали участь у відбіркових етапах Кубку Губернатора Дніпропетровської області. У фінальній частині Кубка команда «Just do it» посіла 3 місце і отримала від віце-прем’єр-міністра О.Вілкула електронні книги.
Категорія: Для батьків | Додав: SEP (04.10.2013)
Переглядів: 493 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 08.00-08.40
2 урок - 08.50-09.30
3 урок - 09.45-10.25
4 урок - 10.40-11.20
5 урок - 11.40-12.20
6 урок - 12.35-13.15
7 урок - 13.30-14.10
8 урок - 14.20-15.00
Ми у Facebook
Корисні посилання