Четвер, 23.09.2021, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1716
Статистика
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 143
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 14 15 »


Для батьків | Переглядів: 86 | Додав: SEP | Дата: 17.09.2021

Під час  соціально – економічної  кризи  у суспільстві домінує  агресивна  та ризикована поведінка. Це є результатом неспроможності людини пристосуватися до швидко змінюваних умов суспільства. Тому більш  складно в таких умовах нашим дітям, їхні  поведінкові розлади – це крик про допомогу.   Підліток починає поводитися так, щоб привернути увагу до себе,  і все-таки сподівається, що щось зміниться на краще, що хоч хтось побачить, як він потребує допомоги, розуміння й підтримки, як йому хочеться поділитися своїми переживаннями. А завдання  дорослих і батьків - побачити цю зміну в поведінці  та допомогти.

Сторінка психологічної служби | Переглядів: 34 | Додав: SEP | Дата: 02.03.2021 | Коментарі (0)

Для життя без насильства  та агресії важливими є самоповага, впевненість та почуття  власної гідності, а також підтримка близьких, рідних та оточуючих. У зв’язку з  втратою економічної та соціальної стабільності у нашій країні та світі, люди  не мають   впевненості у майбутньому. Підвищився рівень  агресії у спілкуванні, погіршились відносини у родинах, збільшилась кількість випадків жорстокого поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами. Все це завдає непоправної шкоди  фізичному здоров’ю дитини  та сприяє виникненню тяжких  психічних та соціальних  наслідків. Жорстокість та насильство над дитиною може  відбуватися у  різних соціальних  сферах .У більшості дітей, які  стають жертвами  насильства, з’являються серйозні відхилення в психічному та фізичному розвитку, з’являється емоційна нестабільність. Завдання дорослих - захисти дітей та навчити правилам безпеки у житті. Виховання та турбота  − це не лише слова, а в першу чергу, дії.

Сторінка психологічної служби | Переглядів: 55 | Додав: SEP | Дата: 20.01.2021 | Коментарі (0)

Щомісяця в Україні виявляється більше 2 тисяч випадків туберкульозу. Щорічно вмирає від цього захворювання понад 4 тисяч людей, приблизно 11 людей щодня. Смертність від туберкульозу складає 13%.

Епідемія туберкульозу в Україні оголошена ще в 1995 році та до сих пір не здолана. Одна з причин – пізнє виявлення, тому що у нас не прийнято ходити по лікарях, загальній масі людей невідомі симптоми туберкульозу, і ми дуже любимо самолікування. А ще у нас погане харчування. Велика кількість людей дійсно погано харчується. Недарма кажуть, що туберкульоз – хвороба бідних. Ну також і низька культура населення – вважається героїзмом ходити на роботу, навчання хворому, з температурою і кашлем. Ходять у кіно, на масові заходи чи, наприклад, ведуть дитину на новорічне свято. А ще, як не прикро відзначати, не всі пам’ятають про необхідність мити руки.

Крім того в Україні ведеться широка пропаганда проти щеплення в засобах масової інформації. З’явилась маса «експертів» з цього питання, але не всі знають, що вакцинація БЦЖ – єдиний ефективний спосіб не захворіти туберкульозом.

Університет здоров'я | Переглядів: 46 | Додав: SEP | Дата: 17.12.2020 | Коментарі (0)

Імунопрофілактика – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує захист проти хвороби.

Актуальною проблемою сучасної медицини є захворюваність на інфекційну патологію. Людство завдячує науковій медичній спільноті за можливість керувати захворюваністю на певні інфекційні хвороби. Завдяки створенню вакцин стали можливими профілактика багатьох інфекційних хвороб і ліквідація такого тяжкого захворювання, як натуральна віспа, та правець новонароджених у багатьох країнах світу. Перелік тяжких інфекцій, які можна контролювати засобами імунопрофілактики, поступово збільшується. Щороку завдяки вакцинації вдається врятувати близько 3 млн. дітей, а у 750 тис. – запобігти тяжким ускладненням інфекційних захворювань. Результати останніх наукових досліджень свідчать про те, що вакцини дають змогу запобігти розвитку близько 30 інфекційних захворювань.

Університет здоров'я | Переглядів: 42 | Додав: SEP | Дата: 08.12.2020 | Коментарі (0)

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій вкрай стурбоване станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків за 11 місяців 2020 року.

Варто знати, що з початку року на пожежах загинуло 5 дітей та 12 травмовано. Також, рятувальникам вдалося врятувати 25 дітей. Що стосується ситуації на водних об’єктах, то загинуло 13 дітей та 2 врятовано. Ще є випадки травмування підростаючого покоління під час виявлення вибухово-небезпечних предметів.

Тож, кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина Дніпропетровщини, особливо до батьків.

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Рятувальники Дніпропетровщини вживають багато заходів для навчання підростаючого покоління самим необхідним правилам безпеки життєдіяльності, але через пандемію Covid-19 зменшено кількість відвідуваннь дошкільних, шкільних та інших навчальних закладів та призупинено проведення акцій Всеукраїнського та обласного масштабів. Але, надзвичайники не в змозі охопити стовідсотково всю молодь та підростаюче покоління Дніпропетровщини, тож звертаємося до батьків з проханням!

Шановні батьки, пам’ятайте! Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, на воді, незнання елементарних правил безпечної поведінки – є першопричини сумних та трагічних наслідків.

Найперше, що радять Вам зробити надзвичайники, так це як можна частіше проводити зі своїми дітьми розмови щодо безпечного поводження в побуті, школі, на вулиці та закладах з масовим перебуванням людей.  Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини  вимірюватимуться ціною життя.

В жодному разі - не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх нащадків, власним прикладом, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих.

Будь ласка! Навчіть дітей, що у разі надзвичайної ситуації слід телефонувати за номером Служби порятунку - 101!

Для батьків | Переглядів: 67 | Додав: SEP | Дата: 07.12.2020 | Коментарі (0)

Розклад дзвінків
1 урок - 08.00-08.40
2 урок - 08.50-09.30
3 урок - 09.45-10.25
4 урок - 10.40-11.20
5 урок - 11.40-12.20
6 урок - 12.35-13.15
7 урок - 13.30-14.10
8 урок - 14.20-15.00
Меню на тиждень
Ми у Facebook
Корисні посилання