Четвер, 08.12.2016, 01:07
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 865
Статистика
Ми на Facebook
Головна » 2016 » Червень » 10 » Вітаємо дипломантів конкурсу «Віват талант»
10:54
Вітаємо дипломантів конкурсу «Віват талант»
  • Іщенко Лізу, 8-Б клас;
  • Гряненко Марка, 10-А клас;
  • Гряненко Лізу, 7-А клас;
  • Панько Настю, 7-А клас;
  • Проць Інну, 7-В клас.

 

Подяка

Щиро вдячні батькам та їх талановитим творчим дітям, які брали участь в конкурсах, виставках, фестивалях та концертах.

Пишаємось Вами!

  • Іщенко Лізу, 8-Б клас;
  • Гряненко Марка, 10-А клас;
  • Гряненко Лізу, 7-А клас;
  • Панько Настю, 7-А клас;
  • Проць Інну, 7-В клас;
  • Куктенко Лізу, 5-Г клас;
  • Мельник Леру, 8-А клас;
  • Дьяченко Ксенію, 7-Б клас;
  • Морохову Лізу, 6-А клас;
  • Охримець Валерію, 7-А клас;
  • Василенко Лізу, 7-А клас;
  • Агафонову Дашу, 7-А клас;
  • Кузнецову Дашу, 8-А клас;
  • Португалову Яну, 11-Б клас;
  • Мельник Юлію, 11-Б клас;
  • Ігнатьєву Софію, 8-А клас;
  • Алексєєву Юлію, 8-А клас;
  • Чубенко Яну, 7-В клас;
  • Никитюк Леру, 6-Б клас;
  • Турло Машу, 6-Б клас;
  • Лузганову Катю, 6-Б клас;
  • Лишу Аню, 6-Б клас;
  • Поставну Машу, 6-А клас;
  • Губу Настю, 6-А клас;
  • Василеженко Полю, 5-В клас;
  • Гарагулю Настю, 5-Б клас;
  • Іщенко Марину, 5-Б клас;
  • Крутоголову Настю, 5-Б клас;
  • Рудяк Аню, 5-Б клас;
  • Сайко Катю, 5-А клас;
  • Пастернак Аліну, 6-А клас;
  • Кремінь Емілія, 6-А клас;
  • Дінькаєву Катю, 6-А клас;
  • Підберезну Леру, 6-А клас;
  • Жигайло Інесу, 6-Б клас;
  • Льовушкіну Катю, 6-Б клас;
  • Винокурову Таю, 6-В клас;
  • Петрушенко Машу, 6-Б клас;
  • Кушнір Настю, 5-А клас;
  • Акулову Настю, 5-А клас;
  • Кияницю Софію, 5-А клас;
  • Родіонову Марію, 3-А клас;
  • Іванова Олександра, 3-А клас;
  • Писаревського Захара,  5-Б клас;
  • Корчемного Іллю, 6-Б клас;
  • Гончаренка Дмитра, 5-А клас;
  • Ключнікова Влада, 5-А клас;
  • Туробойського Стефана, 7-А клас;
  • Колеснікову Олену, 7-Б клас;
  • Копацьку Свету, 7-В клас;
  • Ковду Олександру, 7-Б клас;
  • Жданкіну Ксюшу, 7-В клас;
  • Голік Іллюшу, 7-Б клас;
  • Кравченка Антона, 7-В клас;
  • Можейко Валерію, 10-А клас;
  • Ухліну Вікторію, 11-А клас;
  • Артьоменко Наташу, 11-А клас;
  • Рожко Софію, 7-Б клас;
  • Сиропятову Дашу, 10-А клас.
Переглядів: 205 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.25-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Корисні посилання





Архів