П`ятниця, 16.11.2018, 14:36
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1240
Статистика
Головна » 2018 » Травень » 15 » Уроки проектування в ліцеї
07:55
Уроки проектування в ліцеї

На цей час у галузі інформатики найбільш динамічно розвиваються комп'ютерні графічно-інформаційні технології. Вони невпинно розширюють свою методологічну основу, інструментальну базу й сферу застосування, охоплюючи все більш широке коло найрізноманітніших галузей життєдіяльності людини. При цьому основним функціональним реалізатором таких технологій виступає комп'ютерна графіка, що є найвидовищнішою багатофункціональною складовою цих технологій, найлегше сприймається та найшвидше обробляється (в інформаційному плані) й засвоюється людиною, а, головне,  повною мірою відповідає природним психологічним особливостям сприйняття людиною навколишнього середовища.

Проектування, при якому всі проектні рішення або їхня частина одержують шляхом взаємодії людини та ЕОМ, називають автоматизованими на відміну від ручного (без використання ЕОМ) або автоматичного (без участі людини на проміжних етапах). Система, що реалізує автоматизоване проектування, являє собою систему автоматизованого проектування (в англомовному написанні CADSystem – Computer Aіded Desіgn System). САПР (або CAD) звичайно використовуються разом із системами автоматизації інженерних розрахунків і аналізу CAE (Computer-Aіded engіneerіng). Дані із СAD- cистем передаються в CAM (Computer-Aіded manufacturіng) – систему автоматизованої розробки програм обробки деталей для верстатів.

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння корпорація Dassault Systèmes Solidworks Corp. передала Національному гірничому університету 200 ліцензій «Solidworks Education Editon Networks - Class-Pack» з метою їх використання у діяльності середніх навчальних закладів Дніпропетровської області.   Ліцей НІТ та Навчальний центр за технологіями CAD/CAM/CAE/PDM Національного гірничого університету уклали договір про впровадження в навчальний процес програмного комплексу SolidWorks для вивчення дисциплін «Інформаційні технології проектування» та «Креслення».

Впровадження передових інформаційних технологій в практику загальноосвітніх середніх та професійно-технічних навчальних закладів дозволяє сформувати в учня глибокий інтерес до технічних спеціальностей. Викликає інтерес до інженерно-технічної творчості.

Використання технології SolidWorks допомагає побачити процес з середини, щоб зрозуміти. За допомогою цієї технології можна зробити будь-яке за складністю креслення, розробити дизайн іграшки, машини, окремої деталі, будівлі, дамської туфельки, флакону для духів… У  SolidWorks – дуже зручний, інтуїтивно зрозумілий, різнобарвний інтерфейс, тому ліцеїсти з задоволенням приходять на уроки проектування, самі пропонують ідеї створення проектів.

Фото

Переглядів: 36 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.30-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Ми у Facebook
Корисні посилання


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів