Понеділок, 21.01.2019, 00:46
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1272
Статистика
Головна » 2018 » Грудень » 13 » Міський семінар практичних психологів «Структура, напрями та форми діяльності дитячої шкільної психологічної служби»
11:06
Міський семінар практичних психологів «Структура, напрями та форми діяльності дитячої шкільної психологічної служби»

29 листопада 2018 року на базі нашого ліцею  відбувся міський семінар-практикум для практичних психологів закладів освіти міста.

Семінар відкрила методист методкабінету при ДзГП Чобанян С.О.. Вона познайомила учасників з пріоритетними напрямками діяльності практичного психолога в умовах Нової української школи. Продовжила семінар директор НВО-ліцею НІТ Сбоєва Л.І. Виступ був присвячений актуальним питанням модернізації освітнього середовища в умовах реалізації Концепції нової української школи. Заступник директора з виховної роботи Горб А. В. наголосила у своєму виступі на основних аспектах психологічного супроводу освітньо-виховного процесу в ліцеї в умовах НУШ. Заступник директора з науково-методичної роботи Бондаренко О.О. продемонструвала можливості інформаційного центру щодо супроводу шкільної психологічної служби.

Практичний психолог Ясманович Л.А.   ознайомила з теоретичними аспектами діяльності дитячої психологічної служби, яку  очолює не перший рік. Виступ супроводжувався відео учениці 8 класу Литвиненко М., яка демонструвала навички роботи, набуті під час організації та проведення пісочної терапії.

Практичний блок викликав захоплення. У його проведенні взяли участь учні 7-10 класів. Діти продемонстрували свої знання та навички у проведенні тренінгів «Обираємо професію» (Денисов А.), «Профілактика конфліктних ситуацій та булінгу» (Сайко К., Акулова А., Смирнов К., Сандулова П., Гуртовенко К.), «Згуртованість колективу» (Філоненко Н.), майстер-класи з розвитку стресостійкості, сформованості емоційного інтелекту (Третяк Д., Морохова Є. ) Розпочався практичний блок з «живої книги» Олещенко Д. на тему «Розвиток психологічної компетентності».

Гості відвідали  художню студію «Пікассо» на базі театру-студії «10 квартал», де переглянули роботи художників-початківців НВО-ліцею НІТ. Тут же  у арт-галереї  під чарівну музику  саксофону у виконанні Рубцова Дмитра, учасники семінару спробували визначити рівень власного емоційного інтелекту та його зміни під впливом музики. Допомагали відобразити емоції на папері керівник творчої студії  Івашина А.Г. та учениця ліцею Ігнатьєва С.

Вистава «Коза-дереза»  у постановці режисера  Вадакарії В.Г. достойно завершила практичну частину семінару. Юні актори були неперевершені у своїй грі, а сюжет казки природно вписався у загальну канву заходу.

Під час рефлексійного блоку Чобанян С.О. висловила єдину думку всіх учасників  -  захоплення і подяку організаторам та активним учасникам семінару за високий професіоналізм, отримані знання, знайомство з передовим досвідом, цікаві ідеї та зразки для подальшої роботи, теплу творчу атмосферу.

Фото

Переглядів: 40 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.30-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Ми у Facebook
Корисні посилання


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів