П`ятниця, 28.04.2017, 16:59
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 953
Статистика
Ми на Facebook
Головна » 2017 » Січень » 19 » Міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук
11:52
Міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук

За традицією, одразу з після канікул 12 січня 2017 року відбувся перший ліцейний етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів. В конкурсі взяли участь 70 ліцеїстів у 8 секціях:

  • Медицини, біології, психології та хімії – 8 робіт, керівники: Максимова С.К., Удод Т.Б., Сємілєтова А.В.
  • Української мови, літератури, журналістики – 7 робіт, керівники: Поставна Л.М., Чопенко Л.А., Власенко Н.Г., Глущенко О.В.
  • Математики – 10 робіт, керівники: Крячик М.В., Черниш Н.М., Пугач Л.І.
  • Інформатики – 16 робіт, керівники Луньова Ю.О., Бондаренко О.О., Турусов Ю.О., Нагорна С.Ю.
  • Фізики – 6 робіт, керівник Шипиленко Н.Ю.
  • Економіки та географії – 2 роботи, керівник Фомічова Т.Є.
  • Англійської мови – 9 робіт, керівники Рудніченко Т.М., Сердюк О.З., Косенко Л.Ф., Натарова Ю.О.
  • Історії та правознавства – 15 робіт, керівники Лєбєдєва Г.О., Познанська К.В.

Дивіться також повний фотозвіт!

На наступному, міському етапі конкурсу – захисту роботи представили 35 учнів 9-11 класів НВО-ліцею НІТ.  До складу журі міського етапу ввійшли викладачі ДДТУ, кращі педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають досвід роботи з творчо, інтелектуально обдарованими дітьми.

Призерами  міського етапу стали 27 ліцеїстів:

ПІБ автора роботи

Тема роботи

Клас

Науковий керівник

Місце

Відділення комп'ютерних наук

  1.  

Зацаренко Анастасія

«Екологічний слід»

Бондаренко О.О.

І

  1.  

Хотінь Карина

«Енергоменеджер»

Бондаренко О.О.

І

  1.  

Пюрко Вікторія

Навчальна програма «Математична подорож»

Бондаренко О.О.

ІІ

  1.  

Гаража Антон

«Модель лісової пожежі»

Бондаренко О.О.

ІІІ

  1.  

Замякін Нікіта

Гра «Магічний квадрат»

Бондаренко О.О.

ІІІ

  1.  

Луценко Олександр

Гра «Лабіринт»

Бондаренко О.О.

ІІІ

  1.  

Кемарський Микита

Задача комівояжера

10А

Бондаренко О.О.

І

  1.  

Циганов Олександр

Методи шифрування

10А

Бондаренко О.О.

ІІ

  1.  

Познанський Дмитро

Гра «Лабіринт»

10А

Бондаренко О.О.

ІІІ

  1.  

Іваненко Андрій

Методи шифрування

10А

Бондаренко О.О.

І

  1.  

Лащенко Владислав

Розробка моделі в SolidWorks

11А

Нагорна С.Ю.

 

  1.  

Васильєв Олег

Ігрова програма

11А

Бондаренко О.О.

ІІІ

  1.  

Іскандеров Рустам

Гра «Морський бій»

Турусов Ю.О.

ІІІ

Відділення фізики та астрономії

  1.  

Святощук Ростислав

Проектування електродвігунів

10Б

Шипиленко Н.Ю.

ІІ

  1.  

Кучерявенко Олена

Трансформатор Тесла

Шипиленко Н.Ю.

ІІІ

Наук про Землю

  1.  

Василинюк Андрій

Геологічна будова об’єктів геотуризму Дніпропетровщини

Фомічова Т.Є.

ІІ

Історії, Філософії та суспільствозна­вства

  1.  

Хотінь Карина

Історичний розвиток

Лєбєдєва Г.О.

 

  1.  

Листопад Олександр

Участь В.С.Листопада в афганській війні

Лєбєдєва Г.О.

ІІІ

  1.  

Мельник Валерія

Розвиток місцевого самоврядування м.Кам'янського

9

Лєбєдєва Г.О.

ІІІ

  1.  

Федоренко Валерія

Політичні цінності учнівської молоді

11

Познанська К.В.

І

Мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

  1.  

Ткаченко Катерина

М.Некрасов у перекладі І.Франка

11

Чопенко Л.А.

І

  1.  

Шамаєва Єва Олегівна

Літературна творчість

10

Чопенко Л.А.

ІІІ

  1.  

Можейко Валерія

Реальне у романі М.Булгакова «Майстер і Маргарита»

11

Власенко Н.Г.

ІІІ

  1.  

Рабковська Єлизавета

Створення буктрейлера по творчості І.Франка

9

Поставна Л.М.

ІІ

  1.  

Якимець Анастасія

Веб-квест «За Енеїдою»

9

Поставна Л.М.

Луньова Ю.О.

ІІ

  1.  

Кільчанов Мар'ян

Структурні риси газетних заголовків

10

Косенко Л.Ф.

 

  1.  

Поставний Владислав

Ідіоми в англійській мові

10

Косенко Л.Ф.

 

Хімії та біології, екології та аграрних наук

  1.  

Бабіна Єлізавета

Вплив посіві рапсу на родючість грунтів

11

Максимова С.К.

ІІ

  1.  

Галайда

Аліна

Плюси й мінуси знаменитих напоїв

9

Сємілєтова А.В.

 

Математики

  1.  

Крячик Анастасія

Метод ізогональних прямих

9

Пугач Л.І.

І

  1.  

Литвишко Нікіта

Деякі цікаві функції

9

Пугач Л.І.

 

  1.  

Зацаренко Анастасія

Принцип Діріхле

9

Пугач Л.І.

 

  1.  

Ігнатьева Софія

Ряд Фібоначчі

9

Пугач Л.І.

 

  1.  

Іваненко Андрій

Методи шифрування

10

Крячик М.В.

І

  1.  

Крячун Іван

Зовнівписане коло

10

Крячик М.В.

ІІ

Вітаємо переможців конкурс-захисту та бажаємо вдалого виступу на обласному етапі!

Категорія: Життя класів | Переглядів: 100 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.25-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Корисні посилання





Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів