Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1230
Статистика
Головна » 2018 » Лютий » 19 » Ліцеїсти завоювали медалі чемпіонату України з шашок
08:11
Ліцеїсти завоювали медалі чемпіонату України з шашок

З 1 по 8 лютого 2018 рік у Івано-Франківську проходив молодіжний чемпіонат України з міжнародних шашок. На змагання відправилися 14-ть спортсменів з Кам'янського. Троє з них – Віра Попруга, Данііл Агарков і Софія Купатенко – представляли НВО-ліцей НІТ. Під керівництвом тренера Дмитра Савінського нашим учням вдалося завоювати п'ять медалей у своїх вікових категоріях, тричі ставши найсильнішими в командному заліку.

Фото з сайту

Чемпіонат країни з шашок-100 визначає не тільки найсильніших інтелектуалів в країні в цьому виді спорту, але і є відбірковим. Для українських спортсменів дуже важливо було потрапити в трійку призерів своїх вікових категорій в класичній програмі, щоб в серпні і жовтні 2018 року представити наше місто, область і Україну на чемпіонатах Європи і світу.

З шістьох кам'янчан, які досягли потрібного результату, в збірну України пробилася досвідчена Віра Попруга, яка навчається в 9-В класі і є наймолодшим майстром спорту Дніпропетровської області. Всього в активі тепер вже 10-кратної чемпіонки країни одна золота і дві бронзові медалі в трьох програмах турніру. Крім Віри двічі на п'єдестал пошани піднімався і кандидат в майстри спорту Данііл Агарков, який в завзятій боротьбі з сильними конкурентами все ж «вирвав» дві бронзові нагороди. Без ліцеїстів Дніпропетровська область не могла б претендувати і на звання кращого шашкового регіону в Україні. У командний залік йшли всі завойовані місця в чемпіонаті представниками однієї області. В кожній з трьох програм чемпіонату країни кам’янчани набирали найбільшу суму очок. В результаті вихованці Дмитра Савінського – В.Попруга, Д.Агарков і С.Купатенко разом з іншими нашими спортсменами, які формували команду Дніпропетровської області, завоювали три перших місця в класичній, швидкій та блискавичній програмах чемпіонату України.

Нашим представникам вдалося випередити команди з восьми регіонів! На відкритті чемпіонату Дмитру Савінському було вручено посвідчення судді 1-ї категорії та прийняті документи на присвоєння найвищого суддівського рангу – Національний арбітр. Медальний залік ліцеїстів Попруга Віра – 4 перших місця (особистий залік – бліц, командний залік – класика, швидкі і бліц), 2 третіх місця (особистий залік – класика, швидкі) Агарков Данііл – 3 перших місця (командний залік – класика, швидкі, бліц), 2 третіх місця (особистий залік – швидкі, бліц) Купатенко Софія – 3 перших місця (командний залік – класика, швидкі, бліц).

Джерела:

Шашкісти з Кам`янського завоювали 20 медалей чемпіонату України (Офіційний сайт Кам`янської міської ради)