Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1188
Статистика
Головна » 2018 » Червень » 19 » Ліцеїсти привезли 6 золотих медалей з молодіжного чемпіонату світу з шашок
23:11
Ліцеїсти привезли 6 золотих медалей з молодіжного чемпіонату світу з шашок

З 28 травня по 5 червня в місті Ізмір (Туреччина) проходив чемпіонат світу з шашок (бразильська версія). У складі збірної України виступили двоє ліцеїстів Данііл Агарков і Віра Попруга – вихованці тренера ДЮСШ №2 Дмитра Савінського.

Збірна України

За звання «Чемпіона світу» в трьох програмах чемпіонату – класичній, швидкій та блискавичній, боролися 50 спортсменів з п'яти країн: Китаю, Польщі, Росії, Туреччини та України. Д.Агарков і В.Попруга грали в трьох з 10 вікових категорій і зуміли завоювати 6 золотих медалей.

13-річний учень НВО-ліцею НІТ, кандидат у майстри спорту Данііл Агарков в усіх програмах чемпіонату світу серед «юніорів» (до 19 років) незмінно приходив до фінішу першим. На його рахунку 3 золоті нагороди.

Агарков Данііл

Подібний результат вдалося продемонструвати і наймолодшому майстру спорту Дніпропетровщини з шашок Вірі Попрузі. У класичній і швидкій програмах 14-річна спортсменка була найсильнішою серед «кадеток» (до 16 років), а в блискавичній – учениці НВО-ліцею НІТ не було рівних серед «юніорок» (до 19 років).

Попруга Віра

Всього молодіжна збірна України завоювала 18 нагород: 11 золотих, 3 срібних і 4 бронзових. Кращий показник по завойованим медалям належить спортсменам Дніпропетровщини (всі учні Д.Савінського).

Кам’янчани Данііл Агарков, Віра Попруга та Добриня Савінський вибороли 9 медалей: 6 золотих, 2 срібних і 1 бронзову.

Зліва направо: Савінський Добриня, Савінський Дмитро, Попруга Віра, Агарков Данііл

Крім основних змагань там же в Ізмірі 30 травня відбулася товариська зустріч української та китайської збірних. Кожну країну представляли по 6 спортсменів. І тут одними з кращих були ліцеїсти, які разом з харківськими та івано-франківськими шашкістами принесли збірній України переконливу перемогу з рахунком 17:7.