Субота, 20.01.2018, 23:34
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1086
Статистика
Ми на Facebook
Головна » 2017 » Грудень » 13 » Дошкільне відділення НВО – ліцею НІТ – заклад гармонійного розвитку дитини
13:41
Дошкільне відділення НВО – ліцею НІТ – заклад гармонійного розвитку дитини

Заступник директора  НВО – ліцею НІТ  з дошкільного виховання  Боднар Ольга Василівна

Навчання та виховання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. У дошкільному закладі  НВО – ліцею НІТ на базі Оздоровчого  центру   працюють  6 груп, в яких виховуються 144 дитини.

Дитячий садок – це перше суспільне середовище малюка і від того, як їй тут живеться, залежить її майбутнє в школі, в дорослому житті.

Тож створення психо­логічного комфорту для дітей, оптимальних умов для повноцінного розвитку їх особистостей, творчого мислення, фантазії, уяви, пізнавальних здібностей є  постійною турботою коллективу.

У садочку  діти цікаво  проводять час та  отримують свої  перші знання та  життєві навички, ніжну любов та піклування вихователів, пізнають світ через гру,  стають здоровими і міцними духом, знаходять своїх  перших друзів.

В закладі  створено  повноцінне середовище для   практичного оволодіння дітьми рідною мовою,  формування їх пізнавальної активності, творчих і художніх здібностей в іграх та інших видах дитячої діяльності; виховання культури спілкування, поваги й любові до батьків, родини, Батьківщини; започаткування основ трудового виховання, екологічної культури; прищеплення національних і загальнолюдських цінностей.

Педагоги дбають  про наочність, дидактичні матеріали, посібники для пізнавального розвитку дитини.

Кожна група в дошкільному закладі — це комфорт і затишок,  естетично оформлені групові осередки,  гарне предметно-розвивальне середовище, барвисті іграшки, зручно розміщені сучасні меблі, чарівний світ книги і навчальна база, де кожний малюк може вибрати собі заняття до вподоби. Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості…

Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я.

Тому виховуємо у дітей відповідальне ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих. Протягом року з метою поліпшення здоров’я дошкільнята  отримують кисневі коктейлі, сеанси аероіонізації, ароматерапії, лікувальну фізкультуру, масаж, інгаляції, фізіотерапевтичні процедури за призначенням, спелеотерапію.

Педагогічний та батьківський колектив  вдячні за допомогу  та підтримку міському голові, депутатам міської ради.

Депутат міської ради Боговик Сергій Леонідович надає  постійну допомогу у  створенні комфортних умов для фізичного та духовного розвитку дошкільнят. Придбано меблі, гральні дитячі  комплекси, встановлено металопластикові вікна, замінено лінолеум в ігрових кімнатах.

За допомоги депутата міської ради Селищева Володимира Миколайовича  придбано сучасне обладнання для харчоблоку дошкільного закладу.

Цікаво,  весело і комфортно  малятам  розвивати свої творчі здібності у сучасній  музичній залі. Ми вдячні  депутату міської ради Приступі Максиму Юрійовичу за співпрацю та   виділені  кошти на ремонт музичної зали.

Депутат міської ради Беспальчук Максим Григорович надає постійну допомогу у створенні розвивального середовища вихованців дошкільного закладу.

Дитячий садок – це друга домівка дитини. Тому колектив нашого закладу,  спільно з  батьками та  за підтримки міської влади,   роблять все для того, щоб цей будинок був наповнений добром, любов’ю,  світлом і гармонією.

Переглядів: 28 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.25-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Корисні посилання

Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів