Четвер, 18.10.2018, 00:06
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1230
Статистика
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Добрі справи для майбутнього України
10:50
Добрі справи для майбутнього України

Кожен із нас покликаний творити добро, бути милосердним одне до одного, любити і цінувати життя, але люди різні, розуміють життя по-різному. Одні живіть тільки для себе, інші піклуються про людей, світ і залишають добру пам’ять на багато років, а може й століть.

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу». Саме такі рядки хотілося б присвятити нашим почесним депутатам міської ради: Поліводі Ю.П., Боговику С.Л., Дроговозу А.А., Селищеву В.М., Приступі М.Ю., які, відставивши безліч турбот та проблем, допомогли зробити наш заклад НВО-ліцей НІТ затишним, привітним та сучасним, а дітей - більш щасливими.

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній позиції, залишаються незмінними.

Не винятком став 2017 рік - рік реалізованих проектів, націлених на вдосконалення якості навчання та виховання, матеріально-технічної бази навчального закладу, здоров’язберігаючих технологій. Серед цих проектів хочеться відзначити надання допомоги депутатом міської ради, випускницею НВО-ліцею НІТ Поліводи Юлії Петрівни, яка закупила мольберти для виставок в театрі-студії «Десятий квартал» та офісні стільці. Крім цього, нові парти і стільці з’явилися в 3Г класі,  а 2А клас отримав новенький телевізор.

Дроговоз Андрій Андрійович виділив кошти для придбання телевізора в ліцейне відділення, демонстраційного столу для кабінету хімії, а також художні матеріали для організації обласної та Всеукраїнської виставок нашої учениці, юної художниці Ігнатьєвої Софії.

Ремонт музичної зали дошкільного відділення був зроблений за кошти депутата міської ради Приступи Максима Юрійовича.

Для здорового харчування дітей в дошкільному відділенні закладу депутат міської ради Селищев Володимир Миколайович виділив кошти на придбання сучасного обладнання для харчоблоку, водонагрівач, два холодильника і новий столовий посуд.

Завдячуємо депутату міської ради Боговику Сергію Леонідовичу, який витратив всі свої фонди на розвиток НВО-ліцею НІТ. За кошти Сергія Леонідовича були закуплені меблі, ігрові та розвивальні комплекси для дошкільного, початкового та ліцейного відділень закладу. Крім цього, придбано килимове покриття та лінолеум для дошкільного відділення, встановлено металопластикові вікна в старшій школі й харчоблоці, закуплено будівельні та сантехнічні матеріали для санітарно-гігієнічних кімнат учнів ліцейного відділення.

НВО-ліцей НІТ - не просто традиційний навчальний заклад з творчо обдарованої дитини, а школа з великими традиціями, де учнів навчають бути успішними, мати громадську позицію, виховуватись та навчатись в гідних умовах. Надаючи таку велику допомогу, ви, шановні депутати, даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще, віддачу себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування й уваги.

Сподіваємося, шановні депутати міської ради, що допомога  та увага триватиме, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому. Педагогічний, батьківський колективи ліцею цінують вашу увагу, турботу за підростаюче покоління, талановиту молодь.

На світі є три корони, - писала Марія Матіос, - корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над цими шановними людьми - корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над вами, шановні й поважні люди, завжди височіє четверта корона - корона добрих справ та ДОБРОГО ІМЕНІ.

Бажаємо вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашого рідного міста, майбутнього нашої країни.

З повагою та вдячністю

директор НВО-ліцею НІТ Сбоєва Л.І.,

батьківський та педагогічний колективи

Переглядів: 65 | Додав: SEP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Розклад дзвінків
1 урок - 8.30-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Ми у Facebook
Корисні посилання


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів