Неділя, 19.05.2019, 09:23
Вітаю Вас Гість | RSS

НВО - ліцей нових інформаційних технологій

Пошук
Наше опитування
Ви завітали на наш сайт, і нам цікаво, хто ви є:
Всього відповідей: 1342
Статистика

Вчимося жити разом

 


    Слова допомагають


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 11.01.2016 р. №5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві  з Європейським союзом і представником дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського союзу «Діти миру» у Дніпропетровській області впроваджується проект «Вчимося жити разом».

НВО – ліцей НІТ був визначений як базовий для впровадження проекту. Вчитель основ здоров’я Удод Т.Б. пройшла навчання за програмою проекту «Вчимося жити разом», заклад одержав усі необхідні аудіо та відео матеріали, друковані посібники з розробками уроків для впровадження проекту в ліцеї.

291 учень 5-11-х класів навчається за проектом «Вчимося жити разом». З 20 по 30 вересня 2016 року на базі кабінетів інформатики НВО – ліцею НІТ учні пройшли первинні онлайн-опитування.

Фотозвіт первинного онлайн-опитування

З 31.10.2016 р. в НВО-ліцеї НІТ розпочався другий етап впровадження проекту «Вчимося жити разом» у межах інтегрованого  предмета «Основи здоров’я». Уроки проводяться у вигляді тренінгів.

Перші тренінги пройшли з учнями 5-Б та 6-А,Б,Г класів за темами:

​4 листопада відбулися тренінги у 8-А,Б та 10-А класах за темами:

7 листопада - тренінг  у 6-А,Б,В класах на тему "Вчимося приймати рішення". 

11 листопада - тренінг в 8-х класах  на тему  "Упевнена поведінка". 

18 листопада - тренінг у 8 класах на тему "Стоп булінг". 

21 листопада - тренінг у 6-х класах за темою "Ефективне спілкування". 

23 та 24 листопада відбулися тренінги у 5-Б класі за темами "Про почуття і співчуття" та "Що сприяє порозумінню між людьми".

25 листопада відбулися тренінги:

2 грудня - тренінг в 10 класі "Запобігання та розв’язання конфліктів".

 


Відгуки учнів, учасників проекту "Вчимося жити разом"


Відгук учнів 8-А класу

Цієї осені  учні 8-х класів проходили тренінги з основ здоров’я в рамках проекту «Вчимося жити разом». Тренінги були дуже цікаві і корисні. Жоден учень не залишався в стороні від матеріалу, що вивчався, ми працювали в групах, в командах, в парах,  обговорювали питання, що були представлені вчителем, самостійно вивчали новий матеріал і навчали інших учасників тренінгу. Ми відчули себе дорослими, ведучи розмови про статі, гендер, гендерні стереотипи, види булінгу, безпеку в мережі  Інтернет. Хоч для нас та вчителя тренінги були чимось новим, та вони залишали тільки позитивні спогади, емоції та відчуття. Ми з нетерпінням чекали наступного тренінгу, щоб  дізнатися  багато нової, цікавої  та корисної інформації, яку обов’язково будемо застосовувати в подальшому своєму житті. Найбільше нам сподобалась робота в команді, де кожному  учневі надавалась можливість  проявити себе, показати свої знання з окремих питань та виразити свої думки. Особливо вдалими були презентації та відеоматеріали, які  здорово доповнювали урок, робили його цікавішим та емоційнішим.

Всі учні 8-А класу бажають, щоб кожен урок з основ здоров’я проходив у вигляді тренінгу!

Учениці 8-А класу Громова Анастасія та Горох Марія

Відгук учнів 8-Б класу

На уроках з основ здоров’я ми провели чотири тренінга в рамках  Всеукраїнського проекту «Вчимося жити разом». На цих тренінгах ми дізналися  багато  нової, корисної та цікавої інформації, набували життєвих навичок  та вмінь, які сприяють тому, щоб ми свідомо  вибирали  здорову  та безпечну поведінку у своєму житті.

Ми дізналися, що таке гендер та гендерні стереотипи, що таке булінг та види булінгу, дізналися як можна подолати булінг, як протидіяти проявам насильства серед учнів та які існують правила безпечного спілкування в мережі Інтернет. Під час тренінгів ми обговорювали  питання з тем, що вивчалися, грали в цікаві ігри, проводили руханки, дивились відеоматеріали та презентації, закріплювали набуті знання та робили висновки.

На кожному тренінгу ми вчилися працювати в групах, в команді, де кожен учень мав можливість висловлювати свою точку зору та бути активним учасником. Тренінги ми приймали не як урок, а як свято, під час якого ми багато чого нового взнали і навчилися.

Ми обіцяємо, що будемо обов’язково застосовувати ці знання та уміння, що допоможуть нам зберегти своє здоров’я  і в майбутньому стати успішною і гармонійно розвинутою людиною.

 Учениці 8-Б класу Агафонова Дарія, Василенко Єлизавета 

Розклад дзвінків
1 урок - 8.30-9.10

2 урок - 9.20-10.00

3 урок - 10.15-10.55

4 урок - 11.15-11.55

5 урок - 12.10-12.50

6 урок - 13.00-13.40

7 урок - 13.50-14.30

8 урок - 14.35-15.15
Ми у Facebook
Корисні посилання


Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Архів